Meil on hea meel teatada, et meie aparatuurid on taas täiendust saanud. Lisaks suurele hulgale laserprotseduuridele saame nüüd pakkuda ka IPL ja RF protseduure. Valisime välja turuliidri VIORA V20, millega saab teha erinevaid protseduure nii näole kui kehale.

IPL ehk intense pulsed light sobib hästi nii näonaha noorendamiseks, pigmentlaikude eemaldamiseks, kuperoosa raviks kui ka kehakarvade eemaldamiseks. IPL eristub laserist lainepikkuste erinevuse osas: kui laser töötab ühe kindla lainepikkuse peal ja on seetõttu väga efektiivne ühe kindla sihtmärgi tabamiseks, siis IPL-i korral saab kasutada lainepikkuste vahemikku, mis tähendab seda, et on võimalik „rünnata” mitut sihtmärki korraga. Näiteks võib ühe IPL noorenduse käigus vähendada pigmentlaike ja punetust ja samal ajal stimuleerida kollageeni tootmist ja pinguldada nahka.

RF ehk radio frequency (raadiosagedus) on üks tõhusamaid nahapinguldusmeetodeid. Viora V20 sisaldab endas nii fraktsioneeritud RF-i kui bipolaarset, patendeeritud CORE tehnoloogiat. Töödelda saab nii keha kui näo piirkondi. Bipolaarne RF tehnoloogia on võimeline läbima kudesid sügavuti jõudes ka rasvakihini kus ta toimib kui lipolüütikum. See aitab võidelda nii ebameeldiva rasvapolstriga, vähendades ümbermõõte, kui „apelsinikoore“ nahaga. Tänu CORE tehnoloogiale on võimalik samaaegselt mõjutada erinevaid nahakihte. See tähendab, et samal ajal kui me „sulatame“ rasvkudet me ka pinguldame nahka. Seetõttu on see palju tõhusam kui ükskõik milline teine tehnoloogia.

Uus protseduur Fotonoorendus!

Protseduure tehakse kuurina ning neid on võimalik kombineerida ka meil juba tuttavaks saanud protseduuridega nagu krüolipolüüs, karboksüteraapia, Endospheres Therapy jne. Ka võitluses venitusarmidega ei ole Viorale vastast. Seega sobib see ideaalselt naistele pärast sünnitust lahendades kõiki probleemid, mis rasedus ja imetamisperiood endaga kaasa on toonud.

Viora eeliseks on ka vaakumtehnoloogia ja jahutus. Kuna RF töötab läbi soojuse ja kollageeni tootmise ning rasvalõhustamiseks on vaja temperatuure tõsta kuni 42C-ni, siis on ülioluline sellel ajal nahka jahutada, et hoida ära selliseid kõrvaltoimeid nagu põletus ja hüperpigmentatsioon. Vaakum tagab aga väga täpse tööala. Tugevama naha lõtvuse, sügavate armide ja venitusarmisde puhul aitab aga fraktsioneeritud RF.

Enne ja pärast