Veebruar on käes ja see toob endaga kaasa nii palju imelisi võimalusi – olgu see siis Valentinipäeva tähistamine koos lähedastega või talve viimaste hetkede nautimine enne kevade saabumist. Olgu teie eelistus milline tahes, meil on teile midagi erilist pakkuda sõbrakuu või talve viimase kuu tähistamiseks.

Kas soovite oma nahka värskendada ja noorendada?

Siis ärge jätke kasutamata võimalust proovida meie Profhilo hüaluroonhappe süste, mis taastavad teie naha elastsuse ja annab sellele uut energiat ja noorust.

Profhilo (2ml) – 299€ (tavahind 399€)

Kui otsite intensiivset niisutust ja kiiret noorendust, siis on meie Neauvia Hydro Delux just see, mida vajate. See külluslik valem muudab teie naha kohe säravamaks ja nooremaks.

Neauvia Hydro Delux – 269€ (tavahind 349€)

Kuid meie pakkumised ei piirdu vaid näonahaga!

Endospheres Evolution on kehaprotseduur aitab teil saavutada unistuste figuuri – soov saada suveks lame ja prink kõht on täiesti reaalne. Valmistuge suveks juba täna ja vabanege liigsetest sentimeetritest!

Endospheres Evolution + EMS (terve keha) – 105€

Ja kui otsite midagi tõeliselt erilist, siis ärge unustage ultraheli Hifu Smas-lifting protseduuri, mida pakub spetsialist Yulia Baskakov.

Noorus ilma skalpellita!

HIFU Smas Lifting ultraheli-lifting (nägu) – 390€

Unustage igavad kingitused nagu šokolaad või parfüümid!

Näidake oma armastust ja hoolivust vipMedicumi kinkekaardiga, mis on vaid kahe kliki kaugusel. See on kingitus, mis jääb meelde ja pakub tõelist rõõmu.

Olgu teie veebruar täis armastust, sõprust ja ilu!