Meie spetsialistide koolitamiseks tuli Iisraelist kohale sertifitseeritud koolitaja Tatjana Venzler, kellel on mitmeaastane kogemus aparaadimeditsiini ja kosmetoloogia valdkonnas. Meie spetsialistid omandasid uue aparaadiga Viora v20 töötamise peensused ning apraat on ka tänaseks vipMedicumis kasutusel.
Aparaat on ainulaadne sellepoolest, et võimaldab pakkuda oodatud tulemusi mitme probleemi puhul: pinguldada nahka, korrigeerida rasvaladestusi ning vähendada tselluliiti. See aitab veenilaiendite, pigmentatsiooni ja akne probleemide puhul ning võitleb tõhusalt ka armide ja striiadega. Kellele see protseduur sobib ja miks on see uus revolutsioon ilutööstuses,uurisime meie meditsiiniala juhatajalt Julija Kudrjavtsevalt
Anna: Praegu on enneolematult suur valik näo- ja kehaprotseduure. Miks teile just VIORA silma jäi?

Julija: Otsime pidevalt universaalseid mitteinvasiivseid võimalusi noorendamiseks, kosmeetiliste vigade ja figuuri korrigeerimiseks. VipMedicum töötab ainult sertifitseeritud seadmetega ning VIORA aparaadid täidavad need nõudmised – see vastab nii tehnilistele kui kvaliteedinõuetele. Vioral on sertifikaadid FDA ja CE.
Meie kliendid teavad ja räägivad, et kui vipMedicumis kasutatakse mõnda tehnoloogiat, väärib see tõepoolest tähelepanu. Ja VIORA võimekus on just selline. Tänu aparaadi laiale spektrile leiab igaüks endale midagi, mis lahendab tema probleemi.

Anna: Millised uued protseduurid lisatakse vipMedicumi juba niigi laia protseduurivalikusse?

Julija: vipMedicumi protseduuride valikusse on tulemas kauaoodatud fotonoorendus ja fotoepilatsioon, keha ja näo PF-pinguldus.

Аnna: Kõik soovivad näha tulemusi kohe ja praegu. Kas VIORAL on WOW-efektiga protseduur valikus?

Julija: Jah. Ja see oli ka üks kriteeriumitest, miks kliinik on valinud selle aparaadiga töötada. RF-pingulduse protseduur on üks neist, mis ei nõua taastusperioodi, kuid annab momentaanse pinguldusefekti.

Anna: Kas patsientidel tasub uuendusi peljata?

Julija: Hirm uuenduste ees on õigustatud, kuna laialt reklaamitud protseduurid ei anna sageli oodatud tulemust. Kuid VIORA protseduuridega on olukord teistsugune. Firma VIORA on juba üle 10 aasta järginud Iisraeli standardit. Meie kolleegide kogemus räägib suurepärasest kosmeetilisest ja esteetilisest efektist, aga protseduuri läbinud patsiendid täheldavad ka töövõime suurenemist, kaalu vähenemist ning mis peamine – elukvaliteedi paranemist.