Ilu algab siit!

Tasuta konsultatsioon:
(+372) 6 590 231 või broneeri online

Botuliintoksiini süstid

KEERA AEG TAGASI

Botox4665mp-222x300Ükski naine pole rahul sellega, et aeg nii kiiresti möödub, aga peegelpilt ei valmista enam rõõmu nagu enne. Ilukliinik vipMedicum hoolitseb oma külastajate eest, arvestades nende vajaduste ja nõudmistega. Just seetõttu pakume oma klientidele „noorendust“ botuliintoksiini abil. Tegemist on puhastatud loodusliku valguga. Väikestes kogustes kasutatuna lõdvestab ta üliaktiivseid lihaseid, mis põhjustavad kortsude tekkimist laubal, silmanurkades ja kulmude vahel. Peab ütlema, et kui käia protseduuridel regulaarselt, jäävadki lihased lõdvestunuks ning silenevad ka sügavad kortsud ja uusi ei teki. vipMedicum soovitab kasutada botuliintoksiini süste võitluses vananemise peamise ilmingu: kortsudega! See preparaat on muutunud esteetilise meditsiini protseduuride seas absoluutseks liidriks. Kusjuures nii naiste kui meeste seas. Lisaks sellele kasutatakse botuliintoksiini süste edukalt mitte ainult kortsudest vabanemiseks, vaid ka nende ennetamiseks.

Peamised kortsude tüübid, mille puhul botuliintoksiin aitab:

  • vertikaalsed (asetsevad kulmude vahel)
  • horisontaalsed (tekivad lauba keskele harjumusest tõsta kulme)
  • „kanavarbad“ (peened silmaümbruse kortsud)
  • vertikaalsed voldid ülemisel huulel ning huule-nina volt

Küsimusele, kas botuliintoksiin on kahjulik, võib vastata, et suurem osa kosmetolooge, kes seda oma praktikas palju aastaid kasutavad, on selle meetodi kasutamise POOLT, sest mingeid kõrvalnähtusid see ei tekita. Botuliinotksiini ohutus on tingitud veel sellest, et iluravis kasutatakse selle aine äärmiselt madalat kontsentratsiooni. Seepärast suudab ta organismis mõjutada vaid neid lihaseid, millesse teda süstiti.

Selle preparaadi kasutamise kõige tõsisemate vastunäidustuste seast pööravad spetsialistid tähelepanu järgmistele punktidele:

  • Müasteenia ja analoogsed sündroomid;
  • Rasedus ja imetamine;
  • Trombo- ja hemofiilia;
  • Põletik ja herpes süstimiskohas;
  • Väga tugev lühinägevus

Ilukliinikus vipMedicum viib botuliintoksiini injektsioonide protseduure läbi esteetilise meditsiini spetsialist Dmitry Ponomarev.

dima

või telefonil +372 6 590 231

Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga. Lähemalt…
NB! Alates 11.02.2014 annab vip-kaart/kliendikaart botuliintoksiini süstidele soodustuse 5%

vipMedicum

Ilukliinik vipMedicum – see on individuaalne lähenemine igale patsiendile, arvestades tema organismi omapära ja iseärasusi. Pärast meie spetsialistide konsultatsiooni määratakse kompleksteenused, mis suudavad kõige paremini noorendada, suurendada naha elastsust ja vähendada kortse, langetada kaalu ja ravida tselluliiti ning korrigeerida esteetilisi puuduseid laseri abil. Kõik protseduurid viiakse läbi kvalifitseeritud spetsialistide poolt kvaliteetsetel seadmetel. Me aitame Teil saavutada vapustavaid tulemusi!

vipMedicum – Ilu algab siit!

Terviseameti tegevusluba nr.L03330