Sageli ei valmista piinlikkust ja häbitunnet keha kogu pikkuses, vaid teatud piirkonnad nagu reied, kõht, puusad või tuharad, mida suveilmade saabudes tihtipeale häbenetakse.
On teada ja tuntud tõde, et regulaarne trenn ja tervislik toitumine aitavad kehakaalu kontrolli all hoida ning tagavad seeläbi ka parema väljanägemise ja enesetunde.

Siiski esineb paljudel selliseid kehapiirkondi, mis trennile ja toitumisele ei allu ega lase sinul tõeliselt oma nahas särada. Õnneks leidub tänapäeval siiski hulganisti väga tõhusaid protseduure, mille abil on võimalik probleemsetest piirkondadest vabaneda.

Endospheres asendab vaakumi kompressiooniga

Sageli ei valmista piinlikkust ja häbitunnet keha kogu pikkuses, vaid teatud piirkonnad nagu reied, kõht, puusad või tuharad, mida suveilmade saabudes tihtipeale häbenetakse.

Ent tegemist ei ole paratamatusega, millega tuleb leppida: vipMedicumis on saadaval erinevaid protseduure, mis võimaldavad keskenduda nii tervele figuurile kui ka ainult ühele konkreetsele kehapiirkonnale.

Kui tihti kasutatakse figuuri väljanägemise parandamise eesmärgil vaakumprotsessi, võib see sageli viia erinevate tüsistuste tekkeni, näiteks lõtvunud või rippuva nahani probleempiirkonnas, tekitades seeläbi hoopis vastupidise efekti oodatud tulemusele.

Klientide poolt palavalt armastatud Endospheres Therapy kasutab vaakumi asemel tõhusat kompressioonmeetodit, tänu millele paranevad naha mikrotsirkulatsioon ja lümfiringe ning kiirenevad ainevahetusprotsessid. Samuti välditakse vibrokompressioonmassaaži abil erinevate tüsistuste teket.

Endospheres aparaadi kasutamisvaldkond on väga lai – lisaks tselluliidi ravile, naha pinguldamisele ja figuuri modelleerimisele kasutatakse seda laialdaselt ka spordimeditsiinis, füüsilisest koormusest taastumisel, profülaktiliselt kui ka operatsiooni eel ja järel näiteks taastusravis.

Seega sobib seade suurepäraselt kõigile, sealhulgas tundliku nahaga inimestele – et aparaadi üks väljatöötajaid on arst-fleboloog, on seadme ohutusele pööratud kõrgendatud tähelepanu, tänu millele on see kõikidele nahatüüpidele ohutu ning täiesti valutu.

Endospheres Therapy Meetodi aluseks on vaakumi asemel kompressioon ning venitamise asemel mikrovibratsioon.
VIORA V-FORM on aparaadimetoodika, mis toimib naha alumiste kihtide mõjutamisel raadiosageduslike elektromagnetlainetega.

Viora on RF-tehnoloogia kuldstandard

Tselluliidist vabanemiseks kasutatakse sageli ka raadiosageduslikke magnetlaineid ehk RF-tehnoloogiat, mis vähendab rasvarakkude suurust ja mahtu ning kiirendab naha ainevahetusprotsesse.

Selle ülesandega saab hakkama seade nimega Viora, mida võiks teisisõnu nimetada RF-tehnoloogia kuldstandardiks. Protseduuri käigus soojendatakse naha pealmisi kihte, tänu millele aktiveerub nahas kollageeni tootmine ning uuenemine. Seejuures on protsess samuti täiesti valutu ega põhjusta sulle ebamugavust.

ReFit ehk termolifting sobib suurepäraselt näiteks venitusarmide raviks, tselluliidi eemaldamiseks, aga ka lõtvunud naha pinguldamiseks, seda eeskätt näiteks reite, kõhu, dekoltee ja käte piirkonnas. Tänu pulseerivale vaakumile on protseduuri mõju suurem ning seetõttu kasutatakse seda sageli näiteks suure kaalukaotuse või raseduse järel, mil rahulolematus keha väljanägemise pärast on väga suur.

Delinea – kaks tulemust ühe hoobiga

Uuenduslik protseduur Delinea viib figuuri korrigeerimise täiesti uuele tasemele, põimides omavahel kaks tõhusat protseduuri, mis täiendavad teineteist parimal võimalikul viisil: kui IIDM-tehnoloogia (intensiivne infrapuna dioodmaatriks) soojendab rasvarakke, siis paljudele tuttav EMS (Electro Muscle Stimulation – i.k) suurendab nii rasvarakkude membraanide läbilaskvust kui ka lihasrakkude ainevahetust. Protseduuri tulemuseks on märgatavalt väiksem rasvakiht ning paremas toonuses lihased.

Kokku moodustavad IIDM ja EMS suurepärase kombinatsiooni, mis toimib isegi kõige püsivamate rasvaladestuste korral. Mainekas Itaalia tootja Quanta System, kes on kogu maailma mainekamate teadus- ja uurimisprojektide partner, on hoolitsenud ka selle eest, et spetsialistil oleks täielik vabadus seadistusi juhtida, seda patsiendi isiklikule tunnetusele ja soovidele vastavalt.

Siiski ei tasu rasvarakkude soojendamist karta – kokku kestab üks protseduur vaid 15–30 minutit ning seadme jahutussüsteem võimaldab sul sel ajal mugavalt ja segamatult lõdvestuda. 4 otsikut aitavad seadmel mõjutada mitut kehaosa korraga ning tagada suurepärase tulemuse ning rahulolu oma keha väljanägemisega.

Krüolipolüüs kaotab lõhustunud rasvarakud igaveseks

Et kõhule ja reitele kogunenud rasv kaob sageli kõige aeglasemalt, võimaldavad teatud protseduurid seda tüütult pikka ning aeganõudvat perioodi kiirendada. Kuna rasvarakud on külmatundlikud ning hakkavad teatud temperatuuri juures hävinema, on krüolipolüüsi meetodi aluseks rasvkoe täpne ja kontrollitud jahutamine.

See tähendab, et protseduuri käigus külmutatakse vaid nahaalust rasvkude, mille tagajärjel rakud hävinevad ning lümfiringe viib need järgneva kahe-kolme kuu jooksul organismist välja.

Selleks kasutatakse spetsiaalset meetodit – kõigepealt kantakse toimealale jahutusgeeliga membraan, misjärel tõmbab CoolTech seade naha otsakusse ning hakkab elektri abil nahakudesid kontrollitult külmutama. Külma tunned vaid esimese 2–3 minuti jooksul, seejärel saad juba mugavalt lõõgastuda. Samuti ei kahjusta krüolipolüüs sinu nahka, vaid parandab selle väljanägemist ning seeläbi tervet siluetti.

Krüolipolüüsiseade CoolTech tõmbab vaakumiga otsakusse rasvavoldi, mille kudesid hakkab elektriga “külmutama”.
CoolTech seadme kasutamise järel on märgata tulemust juba pärast esimest seanssi – ühe protseduuri järel on võimalik valitud kehapiirkonnast kaotada kuni 30% rasvaladestust, pärast teist protseduuri tõuseb see kuni 50%-le. Pärast protseduuri lõhustatud rasvarakk enam tagasi ei tule, mistõttu on tulemus püsiv ning hoiab ära vajaduse käia protseduuril rohkem kui paar korda. Seega sobib krüoteraapia suurepäraselt neile, kes soovivad näha kiireid tulemusi.

Kas peab valima ühe? Ei pea!

Ent jõuame kõige tähtsama küsimuse juurde: milline protseduur valida, seda enam, kui kõik tunduvad justkui sobivat? Tegelikult ei pea otsustama vaid ühe konkreetse seadme või aparaatse protseduuri kasuks, kuna neid on võimalik ja isegi soovitatav omavahel kombineerida.

Sageli armastatakse vaheldumisi käia näiteks Endospheres Therapy ja krüolipolüüsi protseduuridel, samuti võib otsustada Delinea ja Endospheres Therapy sümbioosi või krüolipolüüsi ja termoliftingu kasuks – nii saab vabastuda rasvaladestumisest ja kohe ka nahka pinguldada.

Et paremini aru saada, millised protseduurid sinule kõige paremini sobivad, oled soojalt oodatud vipMedicumi kliinikusse spetsialisti konsultatsioonile, kes annab ülevaate erinevatest vastunäidustustest ning jagab soovitusi sobivaimate protseduuride osas. Täpsemalt saad erinevate teenuste ning kliinikuga tutvuda vipMedicumi kodulehel.