Thermal Active

mitteinvasiivne naha pinguldamise ja noorendamise meetod
Loe veelRegistreeri

Thermal Active

mitteinvasiivne naha pinguldamise ja noorendamise meetod
Loe veelRegistreeri

Ilukliinik vipMedicum esitleb unikaalset naha pinguldamise ja noorendamise meetodit Thermal Active. Selle protseduuri käigus kasutatakse kaht ainulaadselt seadistatud laserit, mis võimaldavad saavutada täitesüstide ja teiste pinguldusmeetoditega võrreldavaid tulemusi, nende toime saabub kohe ning nad ei tekita ebamugavusi.

Kombineerides unikaalset tehnoloogiat sisaldavaid lasereid Er:YAG 2940 nm ja Nd:YAG 1064 nm saab stimuleerida kollageeni tootmist ja parandada naha väljanägemist.

Selline kollageeni süntees võimaldab:

 • kaotada kortsukesi
 • pinguldada nahka
 • parandada naha tekstuuri
 • vähendada poore ja arme
 • võidelda naha lõtvuse ja suurenenud pigmentatsiooniga

Thermal Active protseduur viiakse läbi ühe seansi ajal ning see sisaldab kolme etappi:

1

– Esimene etapp

Laserit Er: YAG kasutatakse SMOOTH režiimis (mitteablatiivne) suu kaudu, et aktiveerida kollageeni moodustumist limaskestas. Protseduuri saab kasutada suusisese ja suuümbruse limaskesta mõjutamiseks, et tõsta ja täita suu-nina volte (naerukortsud) ning suunurga kortse (suunurgast lõuani). Laser suunatakse suu sisemusse huulte limaskestale, et niimoodi kaotada ja täita suuümbruse kortse.

2

– Teine etapp

Laseri Nd: YAG kiir (režiimis FRAC) suunatakse naha pinnale, see tungib sügavale pärisnahka ja avaldab seal eesmärgipärast toimet, milleks on uue kollageeni moodustumine ja naha väljanägemise parandamine.

3

– Kolmas etapp

Laser Nd:YAG režiimis PIANO soodustab nahaaluskoes kollageenkiudude muutumist, traumeerimata seejuures naha pealmist kihti. Tulemuseks on pinguldatud sile nahk ja vähem kortse.

Selline kolmeetapiline protseduur on täiesti valutu, laseri toimel on tunda vaid vähest soojust. Protseduur viiakse läbi viivituseta ja sel pole kõrvaltoimeid. Me soovitame lasta teha 2–4 protseduuri intervalliga 4 nädalat, sõltuvalt Teie vanusest ja probleemidest. Tulemused on püsivad. Protseduur sobib igat tüüpi nahale.

Protseduuri võib täiendada pindmise laserpuhastusega. Laserpuhastus kaotab nahapinna defektid ja konarused. Tulemuseks on särav sile nahk. Selline lisaetapp nõuab 2–3 päeva naha pindmiseks puhastuseks.

  Registreerimine protseduurile

  Konsultatsioon - 16 €
  Erihind esimesele protseduurile - näo ThermalActive lasernoorendus - 180 € (359 €)


  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva
  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume

  helistada telefonil 6 590 231.

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  E-poodi