Pressoteraapia

Loe veelRegistreeri

Pressoteraapia

Loe veelRegistreeri

Sellele unikaalsele figuuri (ja mitte ainult) modelleerimise meditsiinilisele protseduurile on lauldud juba tuhandeid oode. Laulavad need, kes on kasvõi ühe kuuri läbides vaimustunud ootamatust ja kiirest muutusest.

Mis ime SEE siis on – pressoteraapia?

Pressoteraapia või pressomassaaž (pneumomassaaž) Korea meditsiinitehnika tootja „Doctor Life IPC“ aparaadiga ühendab endas kudede füsioloogilise drenaaži ja massaaži tervendava mõju põhimõtteid. Aparaadi abil „sääristesse“, „kinnastesse“ ja „vöösse“ suunatud õhk aktiveerib nõrka vereringet, surudes laineliste võngetega pehmeid kudesid perifeeria poolt südame poole. Lainetena ringlev õhk mõjutab üheaegselt jalalabasid, sääri, reisi ning vajadusel ka tuharaid, kõhtu ja käsi. Aparaadi tekitatud ja täpselt väljaarvestatud rõhk surub verd ja lümfi üles, aktiveerides vereringet ja eemaldades turseid. Tänu pressomassaažile viiakse kudedest välja liigne vedelik ja eemaldatakse rakkudest jääkained. Järsk rõhu langus „mansettides“ toob kaasa soonte laienemise, suurendades vere juurdevoolu ning elavdades rakkude ja kudede ainevahetusprotsesse.

Kosmetoloogias aitab pressoteraapia vabaneda erineva päritoluga tursetest, vähendada oluliselt keha mõõtmeid, võidelda efektiivselt tselluliidi ja rasvumisega ning kaotada naha lõtvus, muutes selle pringiks ja siledaks.

Pressoteraapia on asendamatu abimees tselluliidi ravimisel, kuna kaotab selle tekke põhjuse – hüpoksia ja rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes. Eriti efektiivne on pressomassaaž koos tselluliidikreemide ja -geelidega selle haiguse algstaadiumis või ennetava meetmena. Kaugelearenenud juhtudel lisatakse tselluliidiravi kompleksprogrammi koos pressoteraapia protseduuride kuuriga ka müostimulatsioon, mähkimine ja tänapäeval populaarne kavitatsioon.

Viimasel ajal on pressoteraapiat hakatud soovitama siis, kui on tekkinud veenilaiendid või kui on soodumus nende tekkeks. Pressoteraapia seansside läbiviimine aitab mõnedel juhtudel vältida kirurgilise sekkumise vajadust. Aga kui tekivad operatsioonijärgsed tursed, on pressoteraapia peaaegu ainus tõhus viis pakkumaks kiiret abi ja sellele järgnevat ravi.

Füsioloogilise drenaaži ja massaaži positiivne efekt on märgatav kohe. Juba pärast esimest protseduuri on tunda meeldivat soojust kogu kehas, kergust jalgades, samuti reipust ja paremat meeleolu. Aga pärast teist-kolmandat seanssi tursed kaovad, apelsinikoorenahk hakkab silenema, naha toon ühtlustub ja kaovad enne seda selgelt nähtavad väikesed sooned. Pressoteraapia normaliseerib lümfiringet, mis toidab ja kaitseb meie organismi.

Pressoteraapia seansi kestus on kuni 45 minutit. Kuur koosneb tavaliselt 10-15 protseduurist. Pressoteraapia viiakse läbi iga 2-3 päeva tagant. Vajadusel korratakse kuuri 5-6 kuu pärast.

Pressoteraapia näidustused:

Kui te tahate:

N

eemaldada lümfiturseid

N

korrastada häireid lümfiringes

N

unustada tselluliit ja liigne kehakaal

N

eemaldada lokaalseid rasvaladestusi

N

tulla toime kroonilise venoosse puudulikkusega

N

kaotada operatsiooni- ja traumajärgsed tursed

N

taastuda kiiremini pärast kosmeetilisi operatsioone

N

tõsta naha toonust ja taastada selle elastsust ja prinkust

N

vältida veenilaiendite ja veenitrombooside tekkimise võimalust ning vabaneda raskustundest jalgades

Pressoteraapia vastunäidustused:

M

luumurrud

M

menstruatsioon

M

nahahaigused

M

tuberkuloos

M

rasedus (alates 4. kuust)

M

pahaloomulised kasvajad

M

neerupuudulikkus neeru turse

M

ägedad põletikud, mädanikud

M

maksahaigustega kaasnevad tursed

M

diabeetiline mikro- ja makroangiopaatia

M

hiljuti läbipõetud tromboos, tromboflebiit

M

healoomulised kasvajad, millel on kalduvus suureneda

M

südame-veresoonkonna puudulikkuse 2.B-3. staadium, südame turse

Pressoteraapial on ka lõõgastav toime ja pärast seda protseduuri tunneb naine end puhanuna, energilisena ja kaitstuna kõikide väikeste hädade eest. Seda tunnet aitab luua kergus jalgades ja kogu kehas ning sageli kohe märgatav pressoteraapia efekt.

Pressoteraapia aitab eemaldada naistel raseduse 2. ja 3. kuul turseid. Kusjuures kõhupiirkond isoleeritakse, mõjutatakse vaid jalgu.

Pressoteraapia mõjub õrnalt ja ta on eriti soovitatav neile, kellele on vastunäidustatud lümfodrenaaž lihaskoe elektrostimulatsiooniga, mõjutamine ultraheliga, elektroforeesiga või käsimassaažiga. Kui selliseid vastunäidustusi pole, pressoteraapia isegi suurendab ultraheliravi ja elektrostimulatsiooni mõju.

Pressoteraapiat saab kombineerida erinevate tselluliidiravi, naha noorendamise ja figuuri korrektsiooni meetoditega, näiteks mähkimisega. See kiirendab märkimisväärselt, kuid õrnalt vereringet ja lümfidrenaaži, mis sunnib tselluliiti taganema ja nahka pingulduma. Keha mõõdud vähenevad seejuures 1,5-2 cm võrra. Sellist efekti võib näha lümfitursest põhjustatud tselluliidi ravis juba pärast esimest kombineeritud seanssi. Teised tselluliidi vormid ja tema kaugelearenenud staadiumid pole sellisele ravile nii vastuvõtlikud.

Enne protseduure nõustab Teid meie spetsialist, kuna mõningatel juhtudel on protseduuride läbimine võimalik, kuid teatud piirangutega.

Kuuri tulemuse võtate endaga kaasa: kadusid püsivad tursed, tarbetu rasv ja tselluliit. Teie drenaažifunktsioonid hakkavad tööle, lümfisüsteem on korrigeeritud – jääkained eemaldatakse organismist häireteta, kaitsemehhanismid on stimuleeritud, immuunsus ja stressitaluvus on suurem ja kõige selle tulemus on õigesti toimuvad vahetusprotsessid, hea enesetunne, sale figuur ja ilusad jalad.

  Registreerimine protseduurile

  Esimene konsultatsioon - tasuta
  Esimene pressoteraapia protseduur - 22 € (35 €)


  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood

  Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.

  MEIE PATSIENTIDE ARVAMUSED PROGRAMMIST “PRESSOTERAAPIA”

  Olen väga rahul protseduuriga “Pressoteraapia”, mida läbisin 11 korda. Lisaks vähenenud kehamõõtudele vähenes ka käte ümbermõõt. Samuti kadus pärast traumat reiele tekkinud hematoom. Keha on märgatavalt trimmis ja sitke. Imeline protseduur, soovitan kõigile!
  Larisa

  • • •

  Tulemused: 1. Mõõtude vähenemine, 2. Tursete vähenemine, 3. Kõhulihaste lahknevuse kadumine.
  Minu jaoks oli avastuseks see, et pärast lapse sündi (võtsin 20 kg kaalus juurde) kõhulihased lahknesid ja tekkis nabasong, mille arstid soovitasid kinni õmmelda. Kuid pärast pressoteraapia protseduure läksid kõhulihased tagasi oma kohale, sinna, kus olid enne rasedust ja operatsiooni vajadus langes ära. Kollektiiv on väga sõbralik, lahke, tähelepanelik, helge ja heasüdamlik.
  Natalja Nazarenko

  • • •

  Kadusid jalgade tursed. Talje, puusad ja sääred muutusid kitsamaks. Kõik oli suurepärane!!! Ideaalne protseduur väsimuse peletamiseks ja jalgade tursete vähendamiseks. Väga meeldiv ja lõõgastav protseduur.
  Anne

  • • •

  Tere! Minu probleemiks olid tursed. Juba ammu tahtsin läbida “Lümfodrenaaži protseduuri” ja olin väga rõõmus, kui sain äkki teada, et selline võimalus on olemas meil Tallinnas. Prooviprotseduur oli üllatavalt meeldiv ja ma võtsin terve kuuri. Tulemused ei lasknud ennast oodata, mõõdud vähenesid silmnähtavalt. Kuuri jooksul ma salenesin 5 kg võrra. Tunnen ennast suurepäraselt ja uskumatult kergelt! Aitäh kliinikule ja tähelepanelikule personalile.
  Parimate soovidega
  Veera K.