Meie kallid kliendid – olemasolevad ja tulevased! Novembris me tähistame Vipmedicumi 11-ndat sünnipäeva!

See on hea aeg mõtiskluseks… kelle heaks me töötame, kes on meie kliendid ja mis on meie eesmärgid… Meie kogemus näitab, et aina rohkem inimesi pöördub kliiniku poole oma murede ja päringutega nii ilu- kui ka tervise küsimustes. Keskmiselt külastab meie kliinikut aastas 3000 uut klienti, tehakse u. 25000 iluprotseduuri ja ~ 7000 laserprotseduuri.

Miks just meie ja milliseid teenuseid pakub Vipmedicumi kliinik.

Teenuste nimekiri on aukartustäratav ning see on meie trump! Me valime oma kliendile just talle sobivaima protseduuri parima tulemuse saavutamiseks, me ei panusta ühele populaarsele protseduurile või aparaadile mis teeb kõike ja peaks sobima kõigile.

Aparaatne kosmetoloogia areneb hämmastava kiirusega ning Vipmedicum on alati kursis kõige uuemate meetodite- ja aparatuuridega. Uus testitud ja kvaliteetne tehnoloogia on meie kliiniku jõud!

Kui loetleda meie teenuste nimekirja, siis mahub sinna nii erinevate brändide näohooldused, laser- ja fotoepilatsioon, kui ka kapillaaride ning pigmendilaikude eemaldamine, lasernoorendus, innovatiivne HIFU SMAS Lifting ja samuti erinevad ilusüstid.

Siin tahame tähelepanu pöörata sellele, et loomulikkus ja tasakaal ongi esteetika, kui märkate, et teie nägu on värskem ja pinguldunud, huuled on niisutatud ning väljanägemine on loomulik.

Siin tulevad teile appi Vipmedicumi tiim, oma eriala spetsialistid kes naudivad ja armastavad oma tööd!
Konsultatsioonil selgitab spetsialist välja kliendi vajadused ja ootused ning selle põhjal valitakse teile sobivaim protseduur. Meie oleme teie juht ilumaailma.

Aastate jooksul oleme mõistnud, et tegeleme vajaliku asjaga.
Parim preemia meile on näha oma kliente säravate ja rahulolevatena ning tunda, et meie oleme vahetu osa sellest rahulolust. Täname, et usute meisse, usaldate end meie kätesse ja soovitate lähedastele. Kuulda uutelt klientidelt, et meid soovitati kuna oleme parimad, uskuge- see on parim tasu meile!