Lapsepõlves on ema see, kes õpetab enda eest hoolitsemise esimesi põhitõdesid. Kuidas suhtuda oma välimusse, tajuda keha ja kanda hoolt oma tervise eest. Jagades neid teadmisi panustame me lapse tulevikku ja kasvatame tema enesehinnangut. Kas temast kasvab harmooniline või siis enda ja maailmaga rahuolematu neiu. Aastate pärast tutvustab täiskasvanuks saanud tütar emale kosmetoloogia ja ilutööstuse uusimaid trende. Meie blogi kangelased, ema ja tütar rääkisid, mida nad teineteiselt on õppinud, kuidas nemad suutnud säilitada oma sisemist harmooniat ja välist ilu ning mis on need ilunipid, mis neid kunagi alt pole vedanud.

Mida tähendab teie jaoks mõiste „enda eest hoolitsemine“?

Tütar: Minu jaoks tähendab „enda eest hoolitsemine“ aega, mille pühendan iseendale. Ma külastan regulaarselt ilukliinikut, teen kodus maske või olen lihtsalt endaga harmoonias. See on hindamatu aeg, mis on mulle väga oluline. Kodus on mul võlukapp: seal on kõik mu näo- ja ihupiimad, kreemid, koorijad, õlid jne. Kogu kodukosmeetika on aidanud mul välja valida kliiniku spetsialist. Just siis saavutame parima tulemuse ning mu nahk on terve ja särav. Mu lemmikprotseduur on Hydra Facial, naha sügavpuhastamine ja uuendamine. Tulemus on silmaga näha juba pärast esimest protseduuri – nahk on niisutatud, toidetud ja laitmatu jumega!

Ema: Olen alati oma naha eest hoolt kandnud. Peamised protseduurid, mida kodus teen on maskid. Kliinikus eelistan teha naha sügavpuhastamise, niisutamise, toitmise ja pinguldamise protseduure. Kord kuus käin kliinikus vipMedicum, kus lasen teha hooldusprotseduure, 2 korda aastas teen kindlasti mesoteraapia ehk biorevitalisatsiooni kuuri. Pärast 40. eluaastat algavad naise organismis hormonaalsed muutused. Mitte ainult ei halvene naha kvaliteet vaid ka lihastoonus. Näo pinguldamiseks ja nähtavate muutuste korrigeerimiseks kasutan APTOS-niitidega modelleerimist. Kliiniku spetsialistide metoodikad ja professionaalsus väärivad täielikku usaldust.

Spetsialisti kommentaar: Hooldusprotseduurid on vajalikud naistele, kes on orienteeritud oma välise veetluse säilitamisele. Eriti suurt tähelepanu vajavad nende naiste tervis,, kes elavad suurlinnades ning kus nahka mõjutavad agressiivse väliskeskkonna tegurid. Seetõttu on maskid, koorijad ja muud kodused niisutus- ja puhastusvahendid naha „ellujäämiseks“ hädavajalik. Külastada regulaarselt kliinikut ja pidada sidet oma spetsialistiga on õige otsus. Spetsialist aitab valida just teile sobivaima programmi.

 MARINA (ema), 61-aastane

 ökonomist. Oma elu peamiseks saavutuseks ja tööks peab kolme tütre ja seitsme lapselapse kasvatamist

 

Kas olete füüsiliselt aktiivne?

Tütar: Tegelen joogaga ja mulle meeldib joosta. See annab energiat ja loob pärast hommikust joogat ja venitust kohe õige meeleolu. Mitu korda aastas teen figuuri korrektsiooni kuuri Endospheres Therapy. Pärast seda tunnen kergust kogu kehas, siluett muutub kaunimaks, paraneb mikrotsirkulatsioon ja kiirenevad ainevahetusprotsessid.

 Ema: Ma pole suur sportlane, ega jooksja. Mina eelistan kiirkõndi. Et keha toonuses hoida, pühendan endale tund-poolteist, mitte rohkem. On kuidagi nii kujunenud, et kehaprotseduure pole eriti teinud, ainult klassikalist massaaži ja sedagi mõned protseduurid. Olen oma kehaga alati rahul olnud, loodus on mind heade geenidega õnnistanud! KUID vanusega hakkavad geenidki „alt vedama“ J Usun, et paljud naised võivad seda kinnitada –  nahk muutub lõdvaks,  piirjooned hägusemaks… koos sellega kaob ka enesekindlus. Tänu oma tütrele Sonjale olen avastanud termoliftingu protseduuri. Pärast Viora nimelise Iisraeli aparaadiga läbi tehtud kuuri on mõõtmed kõhupiirkonnas kahanenud, isegi käte nahk on pinguldunud. Nüüd olen endaga täiesti rahul.

Spetsialisti kommentaar: Ega ilma asjata räägita, et liikumine on elu. Mõõduka koormusega füüsiline pingutus koos aparaadimetoodikatega võimaldavad saada häid tulemusi. Kuid kõige tähtsam on see, et naine tunneb end suurepäraselt. See ongi tervise ja ilu säilimise juures esmatähtis.

 SOFIA (tütar) 30-aastane

 diplomeeritud spetsialist. Lõpetanud Taani ülikooli hotellide ja restoranide juhtimise erialal, kahe laste õnnelik ema

 

Kaks kaunist ja edukat naist – ema ja tütar! Mida te teineteiselt õppinud olete? Kas on olemas mingi perekonnasaladus?

 

 Tütar: Ema on mulle õpetanud, et ilu säilitamise nimel tuleb vaeva näha. Leia endale oma spetsialist, „leia enda isiklik iluvalem “ ja järgi seda. Tähtis on ennast armastada, suhtuda oma kehasse ja vaimu säästvalt, olla aktiivne ja teha teadlikke valikuid oma toitumises ja mõttelaadis. Ma meeldin iseendale ja olen enesekindel paljuski tänu emale, kes on meid õega mõistmise ja armastuse õhkkonnas kasvatanud.

 

 Ema: Erilist saladust pole! Muidugi tütar nägi, kuidas ma enda eest hoolitsesin. Vahel ta päris mult ühte ja teist ning siis ma seletasin talle. Kuid ma ei arvanud, et lapsele võiks kõik meelde jääda. Ükskord tabasin oma tütred iluprotseduure tegemast: vanem tütar tegi nooremale tütrele koduste vahenditega näomaski – kurgid ja maasikad.

 Praegu pajatab Sonja mulle ilu-uudiseid. Nii ma olen kõikidest tänapäeva trendidest teadlik! Ja kuna ta on selle valdkonnaga hästi kursis, siis võtan ma tema nõuandeid muidugi kuulda. Olen tütrelt saanud harjumuse kasutada ainult professionaalset, spetsiaalselt minule sobilikku kosmeetikat.

 

 Spetsialisti kommentaar: Tervise eest hoolitsemine on kõige tähtsam, sest terves kehas pole ainult terve vaim, vaid ka ilu! Olen alati rääkinud, et enda eest hoolitsemine on eluaegne hobi! Pole võimalik saada terveks ja ilusaks ühe hetkega, võib-olla ainult muinasjuttudes – nagu võluväel! On täiesti õige, et tervislikule eluviisile, harjumustele ja õigele toitumisele pannakse alus juba lapsepõlves ja need tavad täiustuvad aastatega. Aga kunagi pole hilja hakata enda eest hoolitsema ja, piltlikult öeldes, aega tagasi pöörata.

 

 

 

Kui Teil on huvi mõne protseduuri vastu, on alati kõige parem alustada iluspetsialisti konsultatsioonist.

Olge noored ja kaunid!