Kevad – on aeg nahk puhkuste perioodiks ja paljastavate riiete kandmiseks ette valmistada! Sel õitsval ajal soovitame pöörata tähelepanu protseduuridele, mis naha seestpoolt säravamaks muudavad.

Mikrovoolude teraapia (BioUltimate Gold)

aitab vabaneda naha alla kogunenud veest ja näo paistetusest, paneb vereringe kiiremini käima ning pühib minema talvise stressi.

Rohkem siin: MIKROVOOLUDE TERAAPIA (BIOULTIMATE GOLD)

Soontähekeste ja punetuse eemaldamine

Fotona laseriga aitab kaotada nahadefektid, mille tekitas talvine temperatuuride ja rõhu kõikumine ning värskendada nahka pärast lihvimist.

Rohkem siin: SOONTÄHEKESTE JA PUNETUSE EEMALDAMINE

Plasmateraapia (Cellenis®PRP)

on kiire nahataastaja. See noorendamismeetod põhineb omaenda rikastatud vereplasma injektsioonidel. Plasmateraapia ei tekita allergilisi reaktsioone, sobib kõikidele nahatüüpidele ning on ohutu ja efektiivne.

Rohkem siin: Plasmateraapia (Cellenis®PRP)

Biorevitalisatsioon

on unikaalne protseduur, mida sobib teha igal aastaajal, eriti hästi aga kevadel, mil nahal on vajaka särast, värskusest, prinkusest ja niisutatusest. Juvederm Volite, Juvederm Volbella, Profhilo jne – me aitame Teil selles tohutus preparaatide valikus orienteeruda.

Rohkem siin: PROFHILO® BIOREMODELLEERIMINE

Rohkem siin: PEPTIIDNE BIOREVITALISATSIOON BIOSTEM

 

 

Ja ärge unustage kehaprotseduure.

Krüolipolüüsi

(võitlus lokaalsete rasvaladestuste vastu) ning termo-lifting’u (naha lifting, võitlus tselluliidiga) efekt saabub 1,5–2 kuu möödudes, järelikult on praegu parim aeg suveks valmistuma hakata! Kõhupiirkonna ilusa reljeefi ning prinkide tuharate teket soodustab Endosphreres Therapy! Efekt on garanteeritud juba paari protseduuri järel!

Rohkem siin: KRÜOLIPOLÜÜS (COOLTECH)

Kui Sul on huvi mõne protseduuri vastu, on alati kõige parem alustada iluspetsialisti konsultatsioonist.