tat
Lahustatud värvipigment väljub organismist järk-järgult kuni värvi täieliku kadumiseni. Protsessi kestus on individuaalne ja võtab aega umbes 30–60 päeva, sõltuvalt pigmendi sügavusest, värvist ja osakeste suurusest. Tasub meeles pidada, et iga protseduuri käigus saab eemaldada vaid pigmendi pealmise kihi. Seepärast sõltub protseduuride koguarv sellest, kui sügaval ja kui ühtlane on pigmendi kiht.

Protseduur on mõnevõrra valulik, kuid seda saab teha lokaalse tuimastusega. Õige järelhoolduse puhul nahale arme ei jää. Tätveering kaotatakse igaveseks. Kui järgitakse kõiki taastusaja nõudeid, ei tekita tätoveeringute eemaldamine neodüümlaseriga mingeid kõrvalnähtusid. Meetod on sedavõrd ohutu, et selle abil saab eemaldada ebaõnnestunud püsimeiki (huultelt, kulmudelt, laugudelt), sünnimärke ja naha pigmentatsiooni (sh vanuselist).

Kahjuks mitte kõik tätoveeringud on täielikult eemaldatavad. Tätoveeringu eemaldamise efektiivsus sõltub paljudest faktoritest:

-Värvist (pigmendist), millega oli tätoveering või püsimeik tehtud.
-Värvaine paiknemise sügavusest.
-Nahka viidud pigmendi tihedusest.
-Sellest, mil määral tätoveeringu tegemine nahka kahjustas.

Pigmendi värvist sõltub suuresti tätoveeringu eemaldamise efektiivsus. Ka kliendi naha toon on oluline faktor.Tavaliselt läheb ühe tätoveeringu eemaldamiseks vaja vähemalt viit protseduuri intevalliga üks kuu. 10×10 cm nahapinna töötlemine võtab aega umbes 10–15 minutit.

KUNI SUVE LÕPUNI KEHTIB VIPMEDICUMIS KAMPAANIA TÄTOVEERINGU EEMALDAMISELE

2=3

Ostes kaks protseduuri – kolmas TASUTA!

broneeri-online