CTGF-web-banner-requestHydraFacial MD® – staaride nooruslikkuse saladus.

 

HydraFacial näohooldus on glamuurse Hollywoodi üks populaarsemaid tehnoloogiaid. Beyonce, Paris Hilton, Cameron Diaz, Matthew McConaughey ning Monaco prints Albert — need on vaid mõned selle hooldava ja niisutava programmi tõelistest fännidest. Hollywoodi diivad on silmipimestavad, kuid ka neil on oma saladused.

Metoodika, millel pole efektiivsuse, mugavuse ja ohutuse poolest võrdseid. HydraFacial MD® uus kontseptsioon seisneb kolmekordses toimes, kui näo puhastus on kombineeritud samaaegse hüdrokoorimise ja naha toitainetega varustamisega. Kohene tulemus on garanteeritud. Ja üks neist — HydraFaciali legendaarne hüdrokoorimine — on nüüd kättesaadav ka ilukliiniku vipMedicum külastajatele.

 

Kohe pärast protseduuri:

  • Nahk muutub pringimaks ja säravamaks;
  • Epidermise pealmine kiht sileneb ilma kestendamiseta;
  • Pindmiste kortsude võrk tasaneb, nägu näeb välja märgatavalt noorem;
  • Nahk on suurepäraselt niisutatud ja paistab väga terve.

celebrity-ee

Toetavaid protseduure võib teha üks kord kuus, kokku on soovitatav teha 2–3 kuuri aastas. Iialgi varem pole koorimine olnud nii meeldiv ja lõõgastav: ei mingit ebamugavustunnet ega kestendamist, ainult pooride õrn puhastus ja peaaegu maagiline nahareljeefi tasandamine.

 

Hydra Facial näohooldusprogramm valmistab Teid ette tulebasteks jõulu- ja uusaastaüritusteks ning alustada on vaja juba nüüd!  

Broneeri aeg protseduurile telefonil 6590231
või
BRONEERI ONLINE