Raske on anda kindlat vastust, sest ühest mõistet iluetalonile pole olemas. Erineval
aegadel ja erinevatel rahvastel olid oma arusaamad ilustandarditest ning tihtipeale nende
järgimine nõudis ka teatud ohvreid. Tänapäeval ei pea ilu ohvreid nõudma. Ilu saab säilitada seda hoides ja enda eest hoolitsedes. Siin tulebki appi esteetiline kosmetoloogia!

Sellel aastal tähistab ilukliinik vipMedicum oma juubelit.10 aastat on möödunud edu lainel, kus tänulikke kliente jätkub meil üle terve maailma.

Selle ajaga läbis kliinik mitte just väga lihtsa teekonna, alustades uue tulijana kosmetoloogia teenuste valdkonnas ning pälvides tunnustust esteetilises meditsiinis. Tänapäeval peetakse professionaaliks kliinikuks pristiižset Euroopa taseme kliinikut, kus on laitmatu maine, hea meeskonda ning mis koosneb oma ala parimatest spetsialistidest.

Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid lahendavalt erinevad esteetilised ülesanded, kasutades kaasaegsemaid aparaatseid tehnoloogiaid ja injektsiooni metoodikaid.

Just meie kliinikus, ühes kohas ning teie jaoks mugaval ajal, võib läbida noorendavaid komplesprotseduure, et teile omased värvid muutuksid taas erksaks ning loomulikud näo- ja kehajooned oleks esile toodud.
Aparaatsed- ja lasertehnoloogiad, injektsiooni metoodikad, keha esteetika ja tselluliidivastased programmed – see on vipMedicum.