Kallid sõbrad,
Meil on hea meel jagada Teiega algava kevade parimaid pakkumisi.

Meie kliinik esitleb ENDYMED 3DEEP RF-lifting tehnikat, mis asub kõige populaarsemate vananemisvastaste protseduuride edetabelis juhtival kohal.

4 uut noorendavat protseduuri: raadiosagedus kolmekordistatud efektiivsusega

Z

ENDYMED 3DEEP Intensif – raadiosageduslikku microneedlingut kasutatakse naha sügavaks 3D-remodelleerimiseks, noorendamiseks, tihendamiseks ja tugevdamiseks.
Esmase protseduuri tutvumishind: 300 eurot vabalt valitud tsoonile!
Pakkumine kehtib kuni 30.04.2023

Z

ENDYMED 3DEEP FSR – epidermi ühtlane fraktsioon-mikroablatsioon muudab nahapinna siledaks ja säravaks, vähendab hüperpigmentatsioonikoldeid, silub arme, postaknet ja striiasid.
Esmase protseduuri tutvumishind: 300 eurot vabalt valitud tsoonile!
Pakkumine kehtib kuni 30.04.2023

Z

ENDYMED RF 3 DEEP – uue põlvkonna mitteinvasiivne RF-protseduur, mis käivitab loomulikke noorendamise protsesse 3 korda mõjusamalt!
ENDYMED RF-Lifting ja kudede karkassi tugevdamine – nägu – 149 eurot

Z

ENDYMED 3DEEP Contour – protseduur aitab muutuda saledamaks, korrigeerida figuuri, siluda tselluliiti ja vähendada venitusarme
Esmase protseduuri tutvumishind: 60 eurot 30 minuti eest!

Oleme väga uhked, et saame oma klientidele pakkuda nii kõrgtehnoloogilisi ja tõhusaid naha- ning kehahooldusmeetodeid. Püüdleme alati selle poole, et meie kliendid tunneksid end kliinikus mugavalt ja hubaselt.

Hüvasti, silmaalused kotid ja topeltlõug!

Soovid vabaneda topeltlõuast või silmaalustest kottidest? Seda on nüüd võimalik teha kirurgilise sekkumiseta.

Agnes RF Microneedling võimaldab tulla toime enneaegse vananemise märkidega ilma operatsiooni ja pikaajalise taastumiseta.

Protseduuri käigus tekitavad raadiosageduslikud lained soojusenergiat, soojendavad rakke teatud temperatuurini ja põhjustavad programmeeritud koereaktsiooni, kahjustamata naha ülemist kihti. Selle tulemusena hävivad rasvarakud, käivitatakse kollageeni- ja elastiinikiudude tootmine, mis taastab naha toonuse ja elastsuse.

Registreeri tutvumishinnaga protseduurile!
Hind al. 209 eurot
Pakkumine kehtib kuni 30.04.2023

Kuid see pole veel kõik, mis meil Teile pakkuda on! Krüolipolüüsi protseduur – see on keharasva lokaalne eemaldamine. Vaid ühe protseduuriga väheneb rasvkoe kogus kuni 30% ning tulemus on märgatav 6 nädala pärast. Mai lõpuni on protseduurile sooduspakkumine – krüolipolüüs 189 eurot (üks piirkond). Broneerige aeg juba täna!
Pakkumine kehtib kuni 31.05.2023

Kui soovite rohkem infot meie poolt pakutavate protseduuride kohta ja teada saada, kuidas neid Teid aidata võiks, võtke meiega ühendust. Meie eksperdid on alati valmis Teie küsimustele vastama ja aitavad valida just Teie vajadustele kõige sobivama meetodi.
Täname, et valisite meie kliiniku ja loodame Teiega peagi kohtuda!
Teie vipMedicum