Meie kliinikusse on tulnud uus Iisraeli aparaat: ENDYMED PRO!

Innovaatiline tehnoloogia 3DEEP võimaldab suunata kontrollitud energia otse dermasse ja hüpodermisse, mis toob kaasa naha sügava remodeleerimise kohese pinguldumisefektiga.

4 uut noorendavat protseduuri: raadiosagedus kolmekordistatud efektiivsusega

Raadiosageduslikku microneedlingut kasutatakse naha sügavaks 3D-remodelleerimiseks, noorendamiseks, tihendamiseks ja tugevdamiseks. Meetod sobib kortsude tasandamiseks ning atroofiliste postaknearmide, traumaatiliste armide ja striiade raviks kehal. Võimsaim meetod uue kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimiseks.
Esmase protseduuri tutvumishind: 300 eurot vabalt valitud tsoonile!
Epidermi ühtlane fraktsioon-mikroablatsioon muudab nahapinna siledaks ja säravaks, vähendab hüperpigmentatsioonikoldeid, silub arme, postaknet ja striiasid. Derma mitteablatiivne sügav soojendamine uuendab kollageeni ja naha rakkudevahelist maatriksit.
Esmase protseduuri tutvumishind: 300 eurot vabalt valitud tsoonile!
Endymed 3DEEP Contour protseduur aitab muutuda saledamaks, korrigeerida figuuri, siluda tselluliiti ja vähendada venitusarme. Contour protseduur ühendab endas 2 tehnolooiat: 3DEEP-raadiosagedus ja vaakummassaaž, mis üheskoos avaldavad organismis toimuvatele protsessidele äärmiselt efektiivset mõju: aktiveerivad lümfiringet ning stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni ja lipolüüsi.
Esmase protseduuri tutvumishind: 60 eurot 30 minuti eest!

RF-lifting 3DEEP

Uue põlvkonna mitteinvasiivne RF-protseduur, mis käivitab loomulikke noorendamise protsesse 3 korda mõjusamalt!

Naistekuu raames soovime meenutada ka meie armsatele naistele, et kuigi ilu on väga oluline, ei tohi unustada ka tervisest!

Lasergünekoloogia kliiniku arstid aitavad operatsioonivabalt taastada tupe toonust, vähendada tupe limaskesta kuivust, korrigeerida prolapsi, uriinipidamatust ja vanuselisi muudatusi.

Lasergünekoloogia kliinik kutsub Teid aadressil Vesivärava 50 (Kadrioru Plaza) günekoloogi vastuvõtule