Kas otsisite alternatiivi mesoteraapiale, mis oleks atraumaatiline: nõelte, valu, vastunäidustuste ja taastumisperioodita? See on leitud!

vipMedicum toob Eestisse esimesena uue metoodika. Dermadrop TDA aitab küllastada naha sügavaid kihte aktiivsete ainetega, seda niisutada ja toita. Meetod põhineb transdermaalsel aplikatsioonil, mille käigus toimeained viiakse naha sügavatesse kihtidesse hapniku ja LP3 kompleksi abiga.

Osta protseduuri e-poes või registreeri Dermadrop’ile juba praegu ja ole üks esimestest, kes seda uudist proovib

Dermadrop’i eelised:

Kohene WOW-efekt pikaajalise toimega. Juba pärast esimest seanssi on kortsud silutud, näoovaal pinguldatud, nahk muutub säravaks ja sügavniisutatuks. Protseduuride kuur annab efekti veelgi pikemaks ajaks.

Valutu ja atraumaatiline. Protseduur ei nõua süstide tegemist, ei jäta mingeid sekkumisjälgi ja sellel pole taastumisperioodi.

Sobib kõikidele nahatüüpidele ja igas vanuses patsientidele. Lai seerumikokteilide valik võimaldab lahendada kõik kosmeetilised probleemid.

Võib kasutada nii sageli kui vajalik ja kombineerida paljude teiste hooldustega. Dermadrop suurendab süsti- ja laserravi mõju ja tulemuse püsimist.

Protseduuri tutvumishinnaks on 89 eurot

Oluline info meie püsiklientidele: alates 01.10 kehtib uus hinnakiri manuaalsetele hooldustele ning Endospheres Therapy protseduur tehakse ainult probleemsetele tsoonidele või kogu kehale (1 tsoonile enam protseduure ei tee).