Meil on rõõm teatada, et alates juulist kehtib meie püsiklientidele UUS PUNKTIKOGUMISE programm! Nüüd saate igalt meie e-poes tehtud ostult koguda 5% boonusraha, mis lisatakse teie kliendikontole. See tähendab, et iga ostuga teenite endale mitte ainult kvaliteetseid teenuseid, vaid ka võimaluse kasutada oma boonuspunkte järgmise ostuga või neid koguda suurema kingituse saamiseks tulevikus.
Lähemalt

Teie lojaalsus on meile äärmiselt oluline ning soovime tänada teid meie kliendiks olemise eest. Seega osalege meie uues programmis, koguge punkte ja võimaldage endale kingitus! Meie eesmärk on muuta teie ostukogemus mitte ainult meeldivaks, vaid ka tasuvaks.

Ootame teid vipMedicumi e-poodi, et saaksite kasutada suurepäraseid teenuseid ning võimaluse teenida ja kasutada boonuspunkte. Olge osa meie vipMedicumi perest ja laske meil hoolitseda teie eest parimal võimalikul viisil.

Päikseliste ja soojade ilmade saabudes on aeg viia ka nahahooldus suverütmide lainele.

Juulis paneme rõhku ilusüstidele, mis on tõhus kortsudevastane ja näojoonte korrigeerimise vahend.

Protseduurid, mis aitavad nahka tugevdada ja niisutada
RRS LONG LASTING – uue põlvkonna biorevitalisandi toimega täiteaine: ainult 7 süsti mõlemale näopoolele!

Tänu uue põlvkonna biorevitalisandi toimega täiteainele on võimalik nahka sügavniisutada ja pehmendada ning samuti võidelda enneaegse vananemise tunnustega. Protseduuri järel on näonahk säravam, niisutatud ning elastsem, tekib viivitamatu liftingu efekt.

Paljud kortsud meie näol ei ole sageli otseselt seotud vanusega, vaid on tingitud näolihaste aktiivsest miimikast. Suve saabudes võivad päikese käes teatavates piirkondades ilmneda kortsud, mida me ehk varem üldse ei märganud. Botuliinisüstide abil on võimalik neid kortse vähendada, lõdvestades näolihaseid, mis neid põhjustavad.

Juuli lõpuni kehtib eripakkumine botuliinisüstidele:
2 tsooni korraga (kurjusekorts + horisontaalkortsud) või (silmade ümbrus + kurjusekorts) – 299€ (tavahind 360€)
3 tsooni korraga (kurjusekorts + horisontaalkortsud + silmade ümbrus) – 349€ (tavahind 540€)
*See pakkumine ei kehti juhtivspetsialisti juures.

Kui soovid lisada huultele lopsakust, niisutada neid või korrigeerida asümmeetriat, on Neauvia Intense Lips 1ml õige valik!

Meie spetsialistide moto „Huulte suurendamine peab olema loomulik“ on põhimõte, mida järgides oleme alati teadlikud näo proportsioonidest ja geomeetriast, et tagada harmooniline ja veetlev tulemus.

Hoolikalt valitud pakkumised leiad nii vipMedicumis kohapeal kui e-poest.