DSC_0045_2

Aljona on praeguseks läibinud kaks Endospheres Therapy protseduuri. Siin on tema esimesed muljed:

Protseduur oli meeldiv aga kohati valulik, eriti just reie väliskülgedelt.  Spetsialist selgitas, et esimesed protseduurid on natuke valulikumad, kuna keha peab harjuma. Nagu öeldakse – ilu nõuab ohvreid! Keha töödeldi jalataldadest kuni kõhu piirkonnani, nii eest kui ka tagant poolt. Järgmine päev oli tunne nagu oleks käinud üle pika pika aja trennis. Teistele soovitangi jätta protseduuride vahele rohkem kui 1 päev, sest järgmisel päeval oli veel tunda sellist lihasevalu moodi tunnet.

Pärast protseduuril tegi spetsialist pilti, et näidata erinevust töödeldud ja mitte töödeldud tuhara poolel. Tulemus oli tõesti hea, töödeldud pool oli juba palju palju pringim ja siledam!! Ootan juba järgmist korda, selleks ajaks peaks keha juba harjunud olema ja saab tõhusamat tööd teha.

Protseduuri ajal meeldis väga alaselja massaaž. Alaselg on väga hell teema minu jaoks ja aparaadi silikoon-otsik tegi sellega väga head tööd. Pärast protseduuri oli väga mõnus lõõgastustunne. Tundsin kuidas veri käis ringi ja jalgades oli mõnus soe tunne. Samuti märkasin, et pärast protseduuri oli ka parem uni!

Joon päevas ka palju vett – umbes 2-2,5 liitrit. Seda on palju rohkem kui varem