DSC_0035Meil on rõõm tutvustada Teile meie projekt esimest osalejat, kes läbib Endospheres Therapy figuuri korrigeerimise protseduuride kuuri. Aljona on 29-aastane ning on hetkel kodune ja kasvatab väikest last. 

Aljona räägib, miks ta otsustas vipMedicumi projektis osa võtta: 

“Olen hetkel 1,3-aastase lapse ema, pärast sünnitust sujus kõik hästi, kaal langes ja olin kindel, et taastan oma esialge kehakaalu 55kg, kuni jäi ära imetamine. Minu kurvastuseks kaal tõusis ja ma ei tundnud ennast enam hästi oma kehas. Otsustasin, et tuleb kiiresti midagi ette võtta! Nägin internetis infot vipMedicumi reklaami figuuri korrektsiooni kohta ja otsustasin kanditeerida. “Niikuinii mind ei valita”, mõtlesin endamisi. Üsna pea algab minu esimene protseduur ja ma olen nii elevil – tahan tunda ennast jälle hästi oma kehas ning kaotada üleliigsed 10kg ja asuda jõuludele vastu uue kleidiga mis on paar numbrit väiksem.”

Aljonat hakkab juhendama iluspetsialist Anastasia. “Aljona läbib Endospheres Therapy kuuri, mis koosneb kuuest protseduurist. Nädalas on soovitatav teha 2 protseduuri. Andsin soovituse tarbida piisavas koguses vett, 1,5-2 liitrit päevas– nagu teada, omab see positiivset mõju kaalualandamises ning on ka üldise tervise ja heaolu saavutamise esimene aste.

Aljona andmed enne Endoshperes Therapy kuuri algust:

Kaal: 64,4 kg
Talje ümbermõõt: 85cm
Puusade ümbermõõt: 94 cm
Käe ümbermõõt: 29 cm
Reie umbermõõt: 62 cm

Varsti jagab Aljona muljeid oma esimesest protseduurist!