Sõbrad peavad sind meeles ka ilma sõbrapäevata, kuid kiires elutempos jäävad kohtumised armsate inimestega sageli lühemaks kui me sooviksime. Kas poleks armas oma sõpra või kallimat mõne erilise kingituse või meelepärase elamusega üllatada?

Ilukliinikul on väga suur ja omanäoline valik mõnusaid iluprotseduure, kust sõber saab endale meelepärase valida. Muidugi kinkekaart! See meeldiks talle…

Kinkekaardi (link) saad soetada netist või tulla sellele järgi meie kliinikusse.

KEVAD POLE MÄGEDE TAGA: LUUBI ALL ON KEHA(HOOLDUSED)!

Päike käib juba kõrgemalt ja kaugel pole aeg, kui soovime hakata oma kehale kevadet ligi laskma.
Nagu meie orgamism soovib kevade saabudes talvise kasuka seljast heita ja kergemalt toituda, niisamuti tekib meie kehal soov liigsest vabaneda, puhastuda ning endasse uut energiat püüda.

Ilukliinikul on selleks kaks suurepärast protseduuri. Sooviksime esile tuua kahte kehaprotseduuri, millest üks on meie teenustevalikus juba mõnda aega ja saanud ainult positiivset tagasisidet Krüolipolüüs
ja meie uusim populaarsust koguv protseduur Viora Re-Fit termolifting

Mõlemad kiirendavad ainevahetust, modelleerivad sinu keha ja mõjuvad positiivselt sinu keha ümbermõõtudele.
Loe lisa ja vali endale meelepärasem:

Viora Re-Fit termolifting – RF-teraapia ehk termolifting on üks kõige efektiivsem meetod naha noorendamiseks ja pinguldamiseks. Protseduuril puuduvad ebameeldivad valuaistingud.
Tulemuseks on liigse ümbermõõdu vähenemine, kontuuride modelleerimine ja naha pinguldamine.

Termolifting esimene protseduur 72 €

E-poest ostes alati 10% soodsam

Krüolipoliis ehk krüoteraapia – uus ja innovaatiline meetod, kus rasvkude jahutatakse.
Krüoteraapia on ohutu ja valutu protseduur, mis ei vaja kirurgilist sekkumist. CoolTech ravi on alternatiiv rasvaimule. Protseduuri ajal tunnete kõigest kerget tuimust aparaadi CoolTech toimealas. CoolTechi peamine eelis on lokaalne toime, mida on näha kõhul ja reitel. Need on kõige probleemsemad piirkonnad naistel, sest kõhul ja reitel olev rasv “sulab” väga aeglaselt. Tulemuseks on rasvarakkude hävinemine.

Krüolipolüüs esimene protseduur ainult 189

NÄGU SÄRAMA – see on naha fraktsioneeritud lasernoorendamine

Paneme näonaha kevadiselt särava! Lasernoorendamine on ideaalne lahendus vanade naharakkude ja pigmendilaikude eemaldamiseks, uute kudede stimuleerimiseks ja näonaha uuendamiseks.

Loe lisaks ja registreeru konsultatsioonile

Sõbrapäeva mäng Facebookis! OSALE ja VÕIDA Tai massaaž endale ja sõbrale!