Peale päikeselist suve ühendab paljusid meist üks esteetiline probleem: vaatamata SPF kreemide igapäevasele kasutamisele on nahale tekkinud pigmendilaigud. Õnneks on meetodeid, mis aitavad nahatooni ühtlustada.

Terve sügise pakume erihinnaga protseduure pigmentatsioonist lahti saamiseks:

Kõik pigmendiga võitlevad aparaatsed protseduurid -20%:
Fotona StarWalker laseri töö põhimõte seisneb pigmendilaikude töötlemises laseriga, mille tagajärjel kõrge temperatuuri mõjul pigment laguneb mikroosakesteks.
Fotona Fraktsioon noorenduse käigus tekitavad ülipeened laserkiired naha sügavates kihtides mikrokahjustusi. Vigastuste parandamisel moodustub nahas uus kollageenkarkass, mis ühtlustab naha tekstuuri ja jumet ning blokeerib melaniini tootmist.

Viora IPL (fotovalgus) põhineb valgusenergia neeldumisel naha melaniinis. IPL mõjub rakutasandil, helendades pigmenteerunud kohti.

Keemilised protseduurid näole erihinnaga:
PRX-T33 89 € (150 €)
JPX3 Bio 79 € (99 €)
BioRePeel 89 € tutvumishind!

Kuidas vipMedicum soovitab pigmendilaikudega võidelda?

1 etapp. Spetsialisti konsultatsioon ja vajadusel suunamine analüüsidele: kas kehas esineb vitamiinipuudus või pigmendilaigul on hormonaalse taustaga põhjus?
2 etapp. Protseduurid ilukliinikus: vipMedicum’il on suur valik metoodikaid, mis aitavad pigmentatsiooniga võitlemisel. Spetsialist soovitab, mis sobib just Sulle!
3 etapp. Pidev nahahooldus kodus: tähtis on oma naha eest hoolitseda igapäevaselt: kasutada päikesekaitsekreemi, spetsiaalset kosmeetikat, toidulisandeid ning jälgida kõiki spetsialisti soovitusi.

Jäta pigmendilaikude ja suvega hüvasti ning registreeri konsultatsioonile:

Kõik pakkumised meie e-poes!